Strona główna

Obiekt powstał na terenach powojskowych, położony jest z dala od zgiełku i miejskich ulic. Od centrum miasta dzieli Gości dziesięciominutowa jazda samochodem. Proponujemy spacer po zabytkowym zespole pałacowo-parkowym, tzw. „Park Radziwiłła”. Zapraszamy również do zwiedzenia malowniczych okolic miasta Biała Podlaska.


Hotel Rota jest miejscem w którym dbałość o Gościa sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo. Oferujemy 19 pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu. Wyposażenie i stylowo urządzone wnętrza tych pokoi tworzą idealne warunki zarówno do pracy i wypoczynku.

Restauracja Rota jest doskonałym miejscem na biznesową kolację, rodzinny obiad lub romantyczny wieczór. Jest idealna do zorganizowania różnego typu przyjęć okolicznościowych. Bogata propozycja dań zabierze Państwa w kulinarną podróż smaków. Dzięki obecności zaplecza konferencyjnego istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia, konferencji, pokazu. Doskonale sprawdza się przy tym „Sala Zielona”, która jest uzupełnieniem Restauracji, wykorzystywana jest przy organizacji bankietów i szkoleń dla grup do 180 osób.

Pub to idealne miejsce na odpoczynek i spędzenie miłych chwil w gronie przyjaciół. Podczas sobotniego Dancingu oprawę muzyczną zapewnia zespół grający największe hity muzyki tanecznej. Goście zasmakować mogą kolorowych drinków i pysznej kuchni.

Gabinet kosmetyczno – podologiczny działający przy hotelu to gwarancja dobrego samopoczucia i wyglądu. Oferowane są tu różne zabiegi na ciało a także relaksujące masaże.

Nad pełnym komfortem naszych Gości czuwa wykwalifikowany i miły personel, który spełni Państwa życzenia. Pragniemy, aby Hotel Rota stał się miejscem, do którego będziecie Państwo chętnie wracać, by miło spędzić czas.

Serdecznie zapraszamy!